Модульне покриття

Пластикове покриття

 

Виробляється з пластмаси первинної обробки, що дає покриттю високу зносостійкість, довговічність, безпеку і відсутність запаху. Покриття міцне і еластичне, стійке до механічних пошкоджень, температурних перепадів, атмосферних впливів. В зібраному вигляді схоже на великий безшовний килим. Розміри одного модуля 330х330х20мм. Базовий колір зелений, інші – під замовлення.

Спортивне модульне пластиковепокриття легке та надійне в монтажі, укладається на любу рівну існуючу поверхню типу асфальту, бетону або інших, включаючи старі та зношені. У випадку ігрового майданчика на відкритому просторі можливий монтаж на спеціально підготовлену піщану основу. Застосування піщаної (спрощеної) основи площадки значно здешевлює вартість будівництва та подальшої експлуатації спортивного об’єкту. Нескладним є ремонт (підготовка) такого покриття перед початком нового сезону. Виробляється пластикове модульне покриття також і в Україні.

 

 

 

 

Гумова плитка

Поверхня вкладається з плиток, які поєднують в собі функції основи та верхнього шару. Такий метод вимагає ретельної підготовки основи, оскільки плитки мають бути розміщені рівно. Необхідно добре спланувати їх розміщення у місцях кріплення об’єктів.

Влаштування наливного гумового покриття вимагає твердої поверхні. Це може бути асфальт, бетон, бруківка, інші подібні поверхні. За рахунок високої адгезії відокремити гумове покриття вкрай складно.

Гумове наливне (напилене та заливне) суцільне покриття підходить для використання в якості штучного покриття практично для всіх ігрових видів спорту, а саме футболу, волейболу, баскетболу, тенісу та інших. Застосовується для суцільного покриття бігових доріжок, інших споруд для легкої атлетики та неігрових видів спорту. Також можливе використання для дитячих та спортивних майданчиків.

Основні матеріали імпортного виробництва. Самостійно виконати роботи з влаштування штучного гумового покриття Замовник не зможе, ця робота вимагає спеціального обладнання, технологій, досвіду та знань.

 

ТзОВ «ТПК Будспорт» виконує всі роботи, що пов’язані з даним видом покриття. Також надаємо послуги з обслуговування (ремонту) аналогічних об’єктів чужого виробництва. Запрошуємо до співпраці!

×
×
×