Поліуретанове покриття

Поліуретанове гумове покриття для спортивних та інших об’єктів прийшло на наш ринок з провідних країн Європи та світу. Технологія передбачає використання спеціальної техніки та матеріалів, що не виробляються на території України. 

Одночасно це покриття дуже добре себе зарекомендувало в процесі експлуатації, особливо в наших географічних широтах.

Основних видів цього виду покриття є декілька, але всі вони виготовляються при змішуванні поліуретанових клеїв та гумової крихти. Після застигання утворюють суцільний безшовний матеріал з високою ступеню стійкості до зовнішніх чинників та однорідною структурою та кольором. 

 

Основні матеріали наступні :

-крихта СБР

-крихта ЄПДМ

-крихта ЄПДМ «мульча» 

(фото та текст вставити з попереднього)

-клей прозорий

-клей кольоровий

-допоміжні матеріали та хімія

(додати фото бочок з клеєм)

 

Для спортивних поверхонь найбільше використовуються такі системи : 

  1. спрей-система

-найбільший попит у зв’язку з низькою (відносно) ціною за 1м2

-товщина 13мм

-нижній шар крихта СБР чорного кольору (укладається спеціальної техінкою)

-верхній шар крихта ЄПДМ кольорова (напилюється спеціальною технікою)

-розмітка (наноситься спеціальною технікою)

  1. сандвіч-система

-двошарова пом’якшена система 

-товщина 15мм

-нижній шар крихта СБР чорного кольору (укладається спеціальної техінкою)

-верхній шар крихта ЄПДМ кольорова (напилюється спеціальною технікою)

-розмітка (наноситься спеціальною технікою)

  1. інші спеціальні види покриттів

 

Також варто зазначити , що є покриття водонепроникні та водопроникні, що досягається за рахунок додаткових матеріалів та операцій.

(на кожен з цих розділів джодати фото)

 

Для дитячих майданчиків найбільше використовуються такі системи:

  1. суцільне поліуретанове покриття

на дитячому майданчику гумове покриття використовується для амортизації можливого падіння дитини, тому воно зазвичай товщиною 20мм і більше.

(далі додати текст та фото старі)

 

  1. гумова плитка

(додати тескт та фото старі, тільки ще одну іншу фотку) ПЕРЕНЕСТИ в «модульне покриття»

Ми представимо поліуретанове покриття на прикладі виробів нашого партнера- компанії Unirubber.

Поліуретанове покриття – це покриття з суміші оригінальних резинових складових на основі каучука EPDM з додаванням пігментів, крейди, масел та інших хімічних складових. Після вулканізації отримана плитка дробиться на невеликі гранули необхідної величини. Завдяки використанню різних пігментів отримуються гранули необхідного кольору.

Існує три типи гумової крихти:

Гранули EPDM

Високоякісна кольорова резинова крихта зроблена з оригінальної резинової суміші на основі EPDM каучука , 100% пігментований в процесі виробництва, а потім дрібленням на однорідні частинки конкретного розміру. Використовується при будівництві дитячих та спортивних майданчиків.

Гранули EPDM мульча

Як і гранули EPDM, виготовляються з резинової суміші на основі EPDM каучуку та 100%-им пігментуванням в процесі виробництва, при цьому насипна густина вдвічі менша, ніж у звичайної крихти EPDM; мульча не підходить для будівництва спортивних покриттів, але підходять для звичайних дитячих ігрових майданчиків.

Гранули SBR (основа)

Резинова крихта, отримана методом вторинної переробки резино-технічних виробів, зберігає хорошу якість та схожа до EPDM, стійка до зносу та ультрафіолетового випромінювання та пружності. Використовується як основа при облаштуванні дитячих та спортивних майданчиків.

Методи нанесення поліуретанового покриття

Заливання (гумове наливне покриття)

Резинова крихта змішується з клеєм на наноситься на попередньо підготовану основу. Це дозволяє точно та акуратно нанести верхній шар навколо всіх об’єктів- качель, кріплень і т.д. Можна нанести різні узори та картинки різних кольорів. Такий метод нанесення особливо зручний на нерівній поверхні з хвилями чи горбами.

Напилення

Резинова крихта EPDM розміру 0.5-2.5 мм змішується з поліуретановим клеєм та наноситься спеціальним розпилювачем на основу з крихти SBR.

ТзОВ «ТПК Будспорт» виконує всі роботи, що пов’язані з даним видом покриття. Також надаємо послуги з обслуговування (ремонту) аналогічних об’єктів чужого виробництва. Запрошуємо до співпраці!

×
×
×